VÝMĚNNÝ OBCHOD

Doporučujeme:

Datum: 19.3.2017

 

SETKÁVÁNÍ V ŽAMBERKU U KANCE

.......pro ty, kdo chtějí společně vyměňovat, sdílet, tvořit a radovat se... "číst dál"

Autor: E-liska
Datum: 12.11.2016
Vyměním šité výrobky z levandule (mohu poslat více foto více výrobků) za domácí vajíčka, med nebo sýry. Děkuji předem za nabídky, pokud budou :-)
Autor: Leony
Datum: 5.6.2017

Vyměním třeba za pár kousků zeleniny nebo bylinek z vaší vlastní zahrádky nebo za domací chleba (ale nemusí být - klidně daruji zdarma) úplně nové knížky: Tomáš Poláček, Z... "číst dál"

Autor: Jitka
Datum: 24.4.2017

Vyměním lekce hry na klavír za lekce šití - ráda tedy naučím někoho hrát a ráda se naučím šít na šicím stroji. Klidně stačí pár lekcí, ale možno i dlouhodobě. Těším se na... "číst dál"

Autor: Pinkasa
Datum: 2.4.2017

Nabízím kávovar Tchibo. Používaný cca rok, teď už mi leží ve skříni. Bude asi potřeba odvápnit. Výměnu nabídněte:) Kytky, keře, domácí pochutiny, zelenina, ovoce..cokoli:)

Autor: Nika
Datum: 2.4.2017

Jsem lektorkou angličtiny a během letní sezóny mám poměrně málo výuky, takže bych ráda nabídla své hodiny výměnou například za ovoce/zeleninu/... "číst dál"

Autor: Nika
Datum: 6.3.2017

Nabízím k výměně prášky na praní domácí výroby (na bílé i barevné prádlo). Prášky obsahují sodu na praní, mýdlo (dávám přednost veganským a bez palmového oleje), esenciální... "číst dál"

Datum: 22.2.2017

Vyměním své marketingové a reklamní služby (můžu trošku pomoci i s rozjezdem podnikání) za různé domácí výrobky a potraviny (vážně cokoliv). Jo, už... "číst dál"

Autor: Petr_Dl
Datum: 15.2.2017

Ráda budu s někým vyměňovat zdravé sušenky domácí výroby (peču celkem ve velkém i pro sousedy a přátele a různé druhy - asi 7) a sem tam i nějaký... "číst dál"

Autor: Simca
Datum: 9.2.2017

Vyměním všechny tyhle mýdelníky (příp. i nějaké hrnečky v podobném stylu) - třeba jen za to, že někdo bude o mě kdekoliv a jakkoliv šířit dobrou zvěst :-) Ráda Vám na oplátku... "číst dál"

Autor: BarborkaZ
Datum: 31.1.2017

Máme poměrně velkou zahradu a už teď víme, že od jara do podzimu zase nebudeme stíhat jíst všechnu naší zeleninu i ovoce, tak uvažuji, že přebytky můžeme libovolně směňovat.... "číst dál"

Autor: MartinPesek
Datum: 24.1.2017

Šiju krásné bavlněné povlečení (v jakémkoliv stylu) a ráda vyměním třeba za kvalitní kadeřnické, kosmetické nebo masážní služby. Nebo zkrátka něco nabídněte :-)

Autor: Viola