Elegantní Orlické hory?

Publikováno: 
6.11.2017
Rubrika: 

Říkali jsme si, že by to konečně také chtělo něco více "chic". A tak nás napadlo, že by nebylo vůbec, ale vůbec od věci, abychom Ty z vás, kteří o tomto projektu zatím nevědí, seznámili :-) Znáte "Elegantní Česko?".

Říkáte si, jak to souvisí s lokální ekonomikou, komunitním životem a nedejbože návratem ke zcela jiným hodnotám, než jaké panují v dnešní divoké řece společenského chaosu? Omyl, vážené dámy a pánové! Ono to totiž souvisí více, než si myslíme. 

Co je to projekt "Elegantní Česko" se dozvíte například v tomto článku. A kdo nerad čte, je tady i krátké video aneb Manifest Elegantního Česka. A kdo by rád i elegantní Orlické hory, nechť navštíví proslulou bývalou textilní továrnu aneb naší známou "Vonwillerku" v Žamberku, která pořádá mnoho, mnoho zajímavých akcí včetně hojně navštěvovaného Electroswingového plesu nebo pravidelného Dne otevřených dveří. Dokonce se v jejich prostorách nedávno natáčela nová dokureality "Dovolená v éře páry". A víte, že v Žamberku se také nachází hned vedle pivovaru (vlastně v sále vedle) skvělá stylová kavárna v duchu "elegantních dvacátých a třicátých let"? 

Konec článku. A jako bonus ještě jedna stylová foto z letošního únorového electroswingového plesu (ano, moje "elegantní" maličkost). A pak taková malá prosbička, elegantní dámy a pánové: nechtěl by se někdo ujmout projektu "Elegantní Orlické hory" nebo něčeho podobného? ;-) I když, abych použila známé parafráze, tento způsob výzvy zdá se mi poněkud nešťastným... :-)

 

 

DOPORUČUJEME ZHLÉDNOUT:

https://www.youtube.com/watch?v=--523f_IEQ8

https://www.youtube.com/watch?v=zdjs95HaR_I

 

Autor: 
E-liska
Hodnocení: 
Průměr: 5 (1 x hlasováno)