Život na rodinné ekofarmě? Je to jednoduché, ale není to snadné...

Publikováno: 
20.9.2017
Rubrika: 

Po delší době opět sdílíme již hotový, ale krásný článek. Pojďme tedy nakouknout pod hrnec k sousedům na Liberecko... Aneb článek o tom, jak to může být někdy "idylicky složité"... 

Na kopci domeček ze slámy ukrytý v zeleni a kolem široko daleko pastviny a lesy. To je kouzelné místo, do kterého se před více než deseti lety zamilovali Martin s Janou Rosenbaumovi, a proto zde založili Rodinnou farmu Lukava. Chovají ovce, vyrábí skvělé sýry, za které získávají ceny. K tomu mají koně, slepice, vepříky, psa, kočku, několik králíků a kupu neposedných dětí. Pro nás, mnohdy trochu naivní měšťáky, to je idylka jako z pohádky (...).

Více zde: http://blog.cooland.cz/2ew16f9rt

 

Autor: 
E-liska
Hodnocení: 
Průměr: 5 (1 x hlasováno)

Komentáře

Jsem osoba dlouhodobě samostatně výdělečně činná - OSVČ mám svojí zahraniční firmu - OFF SHORE můj e - mail : j.mysak1@seznam.cz moje mobilní čísla telefonů - 722630386, 728307764 já 26 let podnikám v oblasti různého zprostředkování, hlavně zahraničních soukromých a bankovních financi, garantované bankovního zhodnocení peněz TOP WORLD AAA BANK, finanční programy + produkty + trade, atd., větší podnikatelské úvěry, atd. dotace přímo z Evropské unie, úspory elektrické energie, plynu, tepla, vody, atd., bonitní akcie start up perspektivních firem, podrobnosti napíší Vám a pošlu emailem. Naše skupina hledáme velmi seriozní lidí skutečné zájemce o výstavbu Rodových statku a osad, máme u Kostelce nad Orlicí pozemek nad 20 hektaru, kde Vám garantujeme, že určitě ušetříte hodně peněz, protože budete mít pronájem na 99 let s předkupním právem podrobnosti napíší Vám a pošlu emailem.