Gibon - designové šperky a trička

Firma

Gibon - designové šperky a trička
Kategorie: 
UMĚLECKÁ A TRADIČNÍ ŘEMESLA
Šperkařství
Datum registrace: 
St 21.2.2018 8:57
Poslední aktivita: 
Hodnocení uživatelů 
Průměr: 5 (1 x hlasováno)

Jsem krásný, mladý a vtipný Gibon a rozhodl jsem se trochu své úžasnosti pustit do světa. A proto rozjíždím obchůdek s tričky mé grafiky. A protože mě baví vyrábět, nabízím Vám i náušnice, prsteny a náhrdelníky :-)

 

O tričkách:

Na našich tričkách najdete Gibonovy autorské motivy. V současné době u nás najdete 5 tématických kolekcí. Mezi nejrozšířenější kolekce patří ty s přírodní tématikou - Příroda ve zvířátku a Kontaminované napajedno. Protože máme rádi kávu, tak i jí jsme se inspirovali a připravili jednu kolekci věnované právě kávě - Coffee bar. S časem a časovými pásmi je to někdy těžké, obzvláště v Českých krajích, proto je tu kolekce s názvem Pohopouhé prozatím, aby se už nikdo ve svém čase neztratil. Matematiku až tak jako zvířátka nebo kávu v oblibě nemáme, ale někdy to s ní nemusí být až tak zlé (co se vizuálního věmu týče) a proto jsme pro vás připravili kolekci Matika není hnusná.

Standardně jsou motivy na kvalitních tričkách značky Fruit the Loom v následujících gramážích:

Dámská trička

s dlouhým rukávem: 220 g/m² (bílá), 230 g/m² (barevná)
s krátkým rukávem: 200 g/m² (bílá), 210 g/m² (barevná)

Pánská trička

s krátkým rukávem: 160 g/m² (bílá), 165 g/m² (barevná)

Po dohodě je ale možno i jiný textil.

 

O špercích:

 

V naší nabídce najdete nejrůznější šperky ze dřeva a pryskyřice. Mezi nimi jsou především náušnice a náhrdelníky, prsteny, náramky nebo pro pány motýlky či manžetové knoflíčky. A pokud jste v naší nabídce něco nenašli, nelíbí se vám daná barva či tvar, neváhejte nás kontaktovat, dle vašich požadavků vám šperk můžeme na zakázku vyrobit. Mějte ale na paměti, že stejně jako příroda, tak i naše šperky jsou jedinečně a každý kousek je svou strukturou dřeva originál, je tak tedy nemožné vyrobit dva totožné šperky.

Na začátku cesty je výběr co nejhezčího a nejzajímavějšího kousku dřeva, aby výsledek byl co nejelegantnější. Pro tyto účely se nám zatím osvědčil např. akát, mahagon, ořešák, platan, habr, ovangokol, gabon, jasan a další. Stále ale objevujeme nové a nové. U každého výrobku tak samozřejmě v popisu najdete, ze kterého dřeva je daný kousek vyroben.

Další nedílnou součástí výrobků a našeho vývoje je výzkum toho správného složení pryskyřice a stále se snažíme najít dokonalejší a kvalitnější. Pro každou aplikaci se hodí pryskyřice trochu jiná a výběr toho nejoptimálnějšího řešení je pro nás další prioritní krok k co nejdokonalejšímu výsledku. V současné době vám můžeme nabídnout pryskyřici ve všech možných odstínech: čirá, netransparentní bílá či černá a transparentní ostatní barevné odstníny (transparentnost záleží na sytosti). Možnou variantou je i různé míchání s vytvořením zajímavého efektu. Takové výrobky u nás nesou ve svém názvu nejčastěji "mlhovina".

Takový odlitek je samozřejmě jako šperk nepoužitelný a je třeba jej opracovat do požadovaného tvaru. Díky ručnímu broušení do nejjemnějších zrnitostí docílíme požadované hladkosti, kterou na závěr doladíme leštěním. V poslední fázi zpracování daného kousku je šperk opatřen ochranným napouštěcím nátěrem na bázi přírodních olejů.  

Běžně naše šperky kompletujeme z kovových komponentů z obecných kovů. Na přání vám však můžeme afroháček nebo řetízek vyměnit za stříbrný Ag 925 (značení dle Puncovních značek a Puncovního zákonu, viz Obchodní podmínky).

Vámi objednaný šperk obdržíte v dárkové krabičce.

A jak se o takový šperk starat? I přes ochranu olejem doporučujeme šetrné zacházení a nevystavovat vodě, chemikáliím apod. a mechanickému namáhání. Na očištování šperku používejte jemný bavlněný hadřík. Po čase doporučujeme dřevo oživit přírodním olejem, čímž ho opět ochráníte a zvýšíte tak jeho výdržnost. Jako přírodní olej vám může posloužit například i olivový olej, který najdete jistě v každé kuchyni.

 

, , , , ,
Gibon - designové šperky a trička
Adresa:
Neuvedeno
518 01 Dobruška
E-mail:
neuvedeno@seznam.cz
Provozní doba:
Den v týdnuod - dood - do
Po
Út
St
Čt
So
Ne