Inzerce a reklama

Jestliže byste u nás rádi inzerovali či se chtěli jakkoliv prezentovat, máte v podstatě několik možností. 

 

1) Umístit si vaši reklamu (banner, logo, prolink) do jednoho z bočních panelů (vlevo či vpravo) - ceny jsou individuální a odvíjejí se na základě vícero kritérií. V případě zájmu nás prosím kontaktujte na e-mail info@zijemespolu.cz.

2) Můžete se u nás zviditelnit skrze článek (zatím ZCELA ZDARMA!!!) - vaši firmu můžeme zviditelnit buď zajímavým a přínosným rozhovorem, který zaujme i naše čtenáře, nebo lze o vás a vaší činnosti napsat obyčejný článek (opět pouze tak, aby byl článek přínosný a zajímavý i pro naše čtenáře, nikoliv na úkor marketingu). Samozřejmě nám můžete dodat i váš vlastní článek.

3) Zviditelnit se také můžete přednostním výpisem v katalogu firem. Kontaktujte nás prosím na e-mail info@zijemespolu.cz. Ceny jsou následující:

  • 390 Kč/ 90 dní - přednostní výpis na první straně katalogu, ve své kategorii i ve své podkategorii
  • 90 Kč/ 90 dní - přednostní výpis v rámci své podkategorie (např. Čalounictví)

4) Možno je také využít TOP inzerátu v rámci Inzerce. V tom případě využijte možnosti "přidat TOP inzerát za 90 Kč" nebo "přidat TOP inzerát za 190 Kč" (levé vertikální menu ve vašem osobním firemním profilu), odešlete objednávku, zaplaťte převodem na náš účet, který bude napsán v potvrzovacím e-mailu, a počkejte na schválení inzerátu. Ceny jsou následující:

  • 190 Kč/ týden - přednostní výpis na první straně katalogu, ve své kategorii i ve své podkategorii
  • 90 Kč/ týden - přednostní výpis ve své kategorii a podkategorii (např. Nábytek a Nábytek - Nabídka)

Po týdnu se topované inzeráty automaticky změní na obyčejné a budou mít platnost ještě dalších 90 dní.

 

Nevyhovuje Vám ani jedna z nabízeným možností a přesto byste se na portále www.zijemespolu.cz chtěli prezentovat? Napište nám na info@zijemespolu.cz.

Společně přijdeme na ten nejlepší a nejpřínosnější způsob.