Nákup

 

Vše, co potřebujete vědět o objednávání a báli jste se zeptat :-)

 

  • Objednat lze u nás jak lokání zboží klasickým způsobem skrze e-shop, tak tzv. zboží bez obalu (to lze objednat zde - zboží se objednává formou poznámky v objednávce nebo skrze e-mail)
  • Jestliže objednáváte některé zboží bezobalově, prosíme o připravení si (a dodání na výdejní místo v Žamberku) vlastních obalů, tašek, sklenic a jiných nádob označených jménem - není to podmínka, ale v tom případe počítejte s "ekologickým příplatkem" za sáček 5 Kč (malý) nebo 10 Kč (velký) a nákupní tašku nebo bedýnku 10 Kč. Neplatí pro vaši první až třetí objednávku, kdy vám sáčky nezpoplatníme.
  • V ostatních ne-bezobalových případech (tj. u lokálního zboží), pokud je to jen trochu možné, prosíme o vaše vlastní podepsané tašky/ krabice na objednávky a vaše vlastní sáčky na pečivo a zeleninu, které dopravíte na výdejní místo. Není to podmínkou - papírový sáček na pečivo, případně zeleninu bude vždy zdarma.
  • Zboží z e-shopu vydáváme pouze členům našeho spolku 1 x za 14 dní v lichou středu od 14 do 18 hodin v našem výdejním místě (České armády 1400, 564 01 Žamberk; ve dvoře). Rádi vás však propojíme s někým z vašeho okolí, kdo je členem našeho spolku a pravidelně od nás zboží odebírá.
  • Abychom vám zboží do liché středy mohli u nás v Žamberku nachystat, je třeba objednat nejpozději do předchozího čtvrtku do 8 hodin ráno.
  • Objednáváte-li si maso nebo ryby, je třeba počítat s tím, že na e-shopu je pouze orientační cena. Přesná cena bude vypočtena na základě gramáže konkrétního výrobku, proto se může stát, že cena objednávky se bude mírně lišit (v případě platby předem na účet Vás požádáme o doplatek na místě v hotovosti).
  • Prosíme, pozor! Všechny objednávky učiněné prostřednictvím e-shopu jsou pokládány za závazné. Objednávku lze zrušit pouze v případě jejího stornování do sudého čtvrtku do 8:00 (před lichou středou, tj. rozvozovým dnem). V případě pozdějšího zrušení musí zákazník objednávku odebrat/ zaplatit.
  • U nás lze nakupovat jak bez registrace, tak s registrací.