LétoFest 2019, největší hudební festivalová tour v České republice

Publikováno: 
7.8.2019
Rubrika: 

Série hudebních festivalů napříč Českou republikou. LétoFest již třetím rokem nabízí bohatý hudební i doprovodný program. Letos proběhl již třikrát, v Brně festival otevře své brány 16. a 17. srpna na Výstavišti. 

LétoFest

LétoFest to je tour osmi letních festivalů, které zasáhnou celou Českou republiku a nabídnou bohatý hudební i doprovodný program.
V roce 2017 festival začínal jednodenní startovací tour. Nyní se LétoFest stává pomalu tradicí a letošní rok 2019 bude zase o něco nabitější.

 

Dvoudenní festivaly v osmi městech napříč Českou republikou

Areál festivalů pro vás bude otevřen v pátek odpoledne. První kapela odstartuje své vystoupení těsně před pátou hodinou a neoddechnete si až do ranních hodin. Hudební produkce bude pokračovat do půl druhé a vystřídají se zde hvězdy československého nebe. V sobotu se začne už od jedné a všem hudebním nadšencům zahrají další výrazní interpreti.

 

To vše bude po oba dny doplněno i o bohatý doprovodný program

Na LétoFestu se myslí i na děti. Je jim věnován bohatý program v podobě dílniček a soutěží i drobných sportovních aktivit. Chybět nebudou ani promostánky partnerů, které nabídnou kromě své prezentace i další různé aktivity, jako je třeba fotokoutek a další. Již tradičně můžete podpořit také děti, které se léčí nebo léčily pro onkologická onemocnění. U stánku s označením projektu Můj nový život si nechte prostřednictvím hashtagů #mujnovyzivot nebo #letofest2019 vytisknout z Instagramu své fotografie z festivalu. Desetikoruna z každé fotografie bude věnována na to, aby se děti po onkologické léčbě mohly lépe a rychleji vrátit zpět do standardního života.

 

A na koho se tedy letos těšit?

V Brně můžete vidět a hlavně slyšet kapelu Divokej Bill, Wanastovi Vjecy, Mig 21, Tomáše Kluse, UDG, Mandrage a spoustu dalších…

Bude to stát za to! 

LétoFest Brno
16. - 17. 8. 2019 
Brno, Výstaviště

Více informací na www.letofest.cz

 

SOUTĚŽ

Máme pro vás soutěž o 2 x 2 dvoudenní vystupenky na LétoFest v Brně. Soutěžit můžete zde ►►►

 

Autor: 
Redakce
Hodnocení: 
Průměr: 5 (1 x hlasováno)