Ohlédnutí za festivalem Sweet Dream Fest

Publikováno: 
25.9.2019
Rubrika: 

V neděli 15. 9. se na brněnském náměstí Svobody rozjasnily tváře mnoha milovníků sladkostí. Liliana Škorpíková z Freakies Waffle uspořádala festival Sweet Dream Fest . První ročník festivalu proběhl v roce 2018 a letos se jen potvrdilo, že se v Brně buduje nová, velmi příjemná tradice sladkého září.

Program pro celou rodinu
Na festivalu mohli návštěvníci navštívit asi dvacítku stánků, poslechnout živou hudbu (nebo si na ni zatančit). Děti měly připravenu dílničku od firmy Kaiser Servis a mohly si vyrobit zápich do květináče (u nás vyhrál pejsek).

Pestrá nabídka dobrot
Mohli jste ochutnat různé druhy palačinek (i slané), čokoládové lanýže, donuty, macronky, cupcaky, sýrové koláče, brownies, dezerty Pavlova, šlehačkové zákusky, aj. Výběr byl veliký.

Mezi netradiční mlsání pak patřily produkty s chilli nebo klobásky. Za hřích rozhodně stály vafle na špejli (vybírat jste mohli z různých druhů druh čokolády a posypu). Jedním slovem – lahoda. Bylo možné také zakoupit kávu, trdelníky nebo Prosecco.

Byli jste se tam podívat? Pokud ano, co jste si dali? U naší dcerky zvítězila hudba Elizavety Černják a malinový donut. Také se těšíte na další ročník?

Prohlédněte si malý fotoreport z letošního ročníku a těšte se spolu s námi na ten příští. 


 

 

  

 

Autor: 
Hana Moualla
Hodnocení: 
Průměr: 5 (1 x hlasováno)